Żaglownia TiJ Sails - żagle na zamówienie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)
Home

Żaglownia TiJ Sails - żagle na zamówienie

Email Drukuj
startowa_zagle02Firma nasza jest polską firmą, która powstała w 1991r, w Giżycku w krainie Wielkich Jezior Mazurskich, a jej szefem i właścicielem jest Jarosław Wołowicz, osoba doskonale znająca sztukę żaglomistrzowską, która od 35 lat zajmuje się projektowaniem i szyciem żagli.
Z dużym powodzeniem działamy od 20 lat na rynku polskim, a od 6 lat również na rynkach zagranicznych. W 2008 roku uruchomiliśmy nową halę produkcyjną powiększając trzykrotnie dotychczasową powierzchnię produkcyjną. Hala ta wyposażona jest w nowoczesny specjalistyczny sprzęt, co pozwala na osiąganie bardzo dobrych efektów naszej pracy.
Nowoczesna technologia stosowana w projektowaniu, trasowaniu i krojeniu  żagli pozwala na zaspokojenie potrzeb najbardziej wybrednego klienta. Posiadane przez nas programy komputerowe do projektowania oraz ploter do wyrysowywania i wycinania żagli pozwalają na zachowanie szczególnej dokładności wyrobu końcowego.  

Wysoką jakość produktów zapewniają także stosowane przez nas materiały do produkcji Firm Dimesion Polyant, Contender czy Banbridge. W materiały do wykańczania żagli zaopatrujemy się w takich firmach jak: Holt,  Rutgerson, Ronstan, Traflex, Robert Lindemann  
Szyjemy żagle do wszystkich typów jachtów, zarówno turystycznych jak i regatowych. Na wykonanych żaglach umieszczamy także nadruki reklamowe zgodnie z podanym przez klienta wzorem. Firma nasza wykonuje również wszelkiego rodzaju pokrowce na żagle groty, foki, i spinakery oraz  tenty nad kokpit i kieszenie fałowe.  Zajmujemy się również naprawą i konserwacją żagli. Na nasze wyroby udzielamy gwarancji na okres 2 lat, która jednak nie obejmuje uszkodzeń powstalych z winy klienta (rozdarcia, przepalenia, zabrudzenia)

Wszystkich z Państwa zamawiających żagle w naszej żaglowni zapraszamy do skorzystania  z  arkuszy znajdujących się na naszej stronie internetowej: www.tijsails.pl za pomocą których można  szczegółowo opisać swoje wymagania. Zamówienia wykonujemy także na podstawie własnych informacji o jachtach, a w szczególnych wypadkach prosimy klienta o dodatkowe dane, które pomogą nam wykonać takie żagle, z których będziecie Państwo na pewno zadowoleni. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo również informacje dotyczące rodzajów materiałów, z jakich korzystamy przy produkcji naszych wyrobów.  Gotowe wyroby wysyłamy firmą kurierską DPD pod wskazany przez klienta adres.  Koszt przesyłki wynosi 45,- PLN.
Zamówienia przyjmujemy drogą listową, telefoniczną, faksem bądź też internetową.

Kontakt listowy:    
Żaglownia T&J SAILS
ul. Sybiraków 1
11-500 Giżycko  Polska
tel. +48 87 428 50 98
Kontakt telefoniczny w języku niemieckim Robert Korzyb tel.  +49 1782827429, +49 2034495650
 

Statystyka

Odsłon : 3147410

Z ostatniej chwili

W zeszłym roku wykonaliśmy żagle go małego jachtu SETKA, niesamowity 5 - metrowy jacht żeglując na zasponsorowanych przez nas żaglach przepłyną ocean, więcej na  http://www.zewoceanu.pl/Aktualna-pozycja/zagle-od-T&J-Sails, warto śledzieć dalszą podróż tego jachtu.
WMOZŻ