W naszej ofercie znajdą państwo:

– pokrowce portowe na jachty

– pokrowce zimowe na jachty

– daszki bimini

– owiewki

– pełne lub częściowe szprycybudy na jachty

Materiały, z których produkujemy pokrowce w Giżycku

Wykonujemy je z materiału akrylowego Masacril lub Sunbrella, lub z materiału Watermax. Dostępne są różne kolory tych materiałów.

Szycie tentów na jachty Giżycko

Wykonujemy je na podstawie starych pokrowców, szprycbud, owiewek lub daszków bimini. Gdy klient zgłosi się do nas, wykonujemy wstępną wycenę nawet na podstawie zdjęć i wymiarów jachtu żaglowego lub jachtu motorowego, a następnie zapraszamy osobiście do siedziby firmy wraz z produktem, który mamy uszyć nowy i wtedy dokonujemy dokładnych obmiarów i dokładnej kalkulacji. Pokazujemy próbnik kolorów, jakie mamy dostępne, dobieramy wszelkie zapinki oraz omawiamy jakie ewentualne zmiany powinny się pojawić w nowym produkcie.

Nowe pokrowce na Państwa jachty

Jeżeli mamy wykonać nowy produkt bazując tylko na jachcie, to musi się on znajdować w obrębie nie większym niż 10 km od Giżycka lub jeżeli jest to możliwe klient przywozi nam jacht do nas, następnie chowamy go do hali, gdzie jest zabezpieczony przed warunkami atmosferycznymi a my możemy spokojnie pracować nad nowym pokrowcem, szprycybudą czy bimini.