Wiele osób ma tarasy przy domu, altanki ogrodowe czy inne konstrukcje, które świetnie służą w letnie popołudnia czy wieczory. Jednak podczas deszczu czy chłodniejszych, wietrznych wieczorów ciężko jest wykorzystać ich potencjał.

Ściany i zadaszenia ogrodowe z materiału

Nasza firma wykonuje ściany i zadaszane ogrodowe, które sprawią, że korzystanie z takich altan, pergol czy tarasów może znacznie się polepszyć przy już nie tak letnich dniach, czy wieczorach. Ściany altan wykonujemy z materiału Sunbrella w połączeniu z folią okienną grubości 0,75mm, oba materiały bardzo wytrzymałe odporne na różne warunki atmosferyczne oraz na promieniowanie UV.

Ściany ogrodowe

Każdą ścianę projektujemy do posiadanej przez klienta konstrukcji. Możliwe jest również omówienie z nami wyglądu konstrukcji, jaka powinna powstać, zawsze służymy pomocą i radą.

Żagle słoneczne i folia okienna

Ściany altan mogą być wykonane w całości z foli okiennej, wzmocnionej Sunbrellą, lub w połączeniu tych dwóch materiałów. Materiał Sunbrella jest dostępny w dużej gamie kolorów, dzięki czemu można dobrać kolor materiału do koloru konstrukcji, lub wybrać całkowicie inny, kontrastujący do konstrukcji.

Ściany ogrodowe na Mazurach

Folia, którą stosujemy jest miękka, nie robi się sztywna i zawsze dobrze roluje się góry. Każdą ścianę wyposażamy w taśmy, którymi przypina się na górze zrolowane ściany.

Wykonujemy też większe ściany, które w uzgodnieniu z klientem, wyposażamy w wejścia, zapinane na zamek lub w inny uzgodniony sposób.

Ściany montuje się na dobrane zapinki, które dokładamy do ścian. Nasza firma oferuje pełen zakres usług – konsultacje, projekt, wykonanie oraz montaż.