Podczas pływania zarówno po mazurskich jeziorach, jak i większych akwenach zdarzają się sytuacje, gdy trzeba użyć tentu, czyli namiotu, który zasłania część jachtu, na której siedzi załoga na zewnątrz. Gdy zawijamy do portu lub do miejsca, gdzie będziemy nocować czasem zdarzy się, że dopadnie nas ulewny deszcz lub chociaż mżawka. Tent jest idealnym rozwiązaniem, aby nie musieć spędzić całego wieczoru w środku jachtu. Tent będzie chronił przed deszczem, wiatrem i pozwoli cieszyć się czasem spędzonym na łódce, niezależnie czy jesteśmy w porcie takim jak Giżycko, czy Mikołajki, czy żeglujemy podczas mżawki.

Szycie tentów na jachty Giżycko

Tent – ochrona nie tylko przed deszczem

Taki tent będzie nas także chronił przed nadmiernym słońcem i pozwoli się schować w zacienionym miejscu. Nie wszyscy lubią parzące promienie słońca, więc dla tych osób spędzenie czasu pod tentem na jachcie kotwiczącym na plaży lub w porcie będzie idealnym rozwiązaniem.

Tenty zakłada się szybko i wbrew pozorom nie zajmują one dużo miejsca, gdy przechowywane są w bakiście lub w innym miejscu.

Tenty z Giżycka – najwyższej jakości materiały

Tenty wykonujemy głównie z materiału akrylowego zabezpieczonego przed promieniowaniem UV oraz wodoodpornego lub na tenty przeciwsłoneczne używamy też lżejszych materiałów. Najczęściej wybieranymi są materiały akrylowe typu Masacril lub Sunbrella oraz materiały lżejsze typu Watermax. Dostępne są one w dużej gamie kolorów i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Aby uszyć taki tent potrzebujemy wypełnionego arkusza pomiarowego, który dostarczany jest do nas przez klienta. Następnie omawiamy kolor i szczegóły i zabieramy się do pracy.